Instalace 23

Nejkrásnější Vánoce s českým designem

Rádi děláte ostatním radost? Pak neváhejte a vypravte se do obchodu Kurator. Ten totiž v prosinci ožívá především českou módou, šperkem a designem s jasným původem. Svým nákupem proto potěšíte nejen přímo obdarované, ale podpoříte také lokální výrobce, autory a dobré projekty. A to už stojí za to.

Velikou novinkou je možnost, setkat se v obchodě přímo s některými z autorů, kteří se budou v prodeji pokladů po dobu pop upu osobně střídat. A abychom Vás nenudili, rozdělili jsme adventní program v našem obchodě na dvě části. V pondělí 17. prosince se tak naše nabídka jako mávnutím kouzelného proutku promění.

A na co se tedy můžete těšit?

1. adventní blok 3.-16.12.

Zcela nová značka kabátů The May studio, která přináší ucelenou řadu nadčasových plášťů z vysoce kvalitních a luxusních materiálů. Perfektně střižené a precizně vypracované kabáty z dílny The May studia z Vás udělají nejen výsostně chic, ale především doslova nepřehlédnutelnou osobnost a budou Vám skvěle sloužit mnoho let.

Všechny zimomřivce v první části prosincového pop upu (do 16.12.) nepochybně potěší heboučké svetry a úplety rovněž nové české značky Touch me. Vsadíme se, že si jejich nadčasové, pohodlné, velmi ženské svetry zamilujete.

Toužíte-li po kvalitním psaníčku, kabelce, krásném pásku anebo jiném neotřelém doplňku, pak Vás určitě nadchne nabídka stálice české designérské scény – Ether.
Rukopis této značky je nepřehlédnutelný a zcela svébytný, což ve spojení s absolutně precizním řemeslným zpracováním představuje jasnou výhru minimalistických šatníků. Produkty Ether můžete v Kuratoru pořídit v první části prosincového pop upu, tedy do 16.12.

  • dsc_0972
  • dsc_0805

2. adventní blok 17.-23.12

Od 17.12. se Kurator promění. Přineseme Vám další velké novinky a hlavním poselstvím bude péče o tělo, duši i naše okolí. Budeme Vás hýčkat mimořádným výběrem pečujících produktů, které pro Vás speciálně vybereme ve spolupráci s HNST.ly. Dopřejeme Vám výběr z organických voňavých čajů, pečujících olejíčků, potřeb pro hýčkání pleti, pro citlivou pokožku nabídneme luxusní funkční mýdla a nebo třeba vyjímečné oděvy z nano materiálů s vetkaným stříbrem, které jsou funkční, ekologické a léčivé zároveň.

A kdo jsou tedy hlavní hvězdy posledního předvánočního týdne?

Lada Vivialová

Velkou a radostnou novinkou je pro nás spolupráce s českou módní návrhářkou Ladou Vyvialovou. Lada je předním zastáncem programu smart fashion / slow fashion u nás. Do Kuratoru od 16.12. přinese výběr ze své zimní kolekce, která vznikla za použití speciálních funkčních nano materiálů s vetkaným stříbrem kombinovaných s egyptskou bavlnou a merinem. Nabízí tedy zcela unikátní zážitek z oděvů, které pečují jak o tělo, tak i o přírodu.

The Queenswood studio

Zářivou vycházející hvězdou mladé šperkařské scény je značka The Queenswood studio. Přináší kolekci velmi neotřelých šperků ze stříbra, jehož nepravidelné, organické tvary nás naprosto okouzlily. S čistým svědomím můžeme říci, že něco podobného jste ještě neviděli a je nám velkou ctí, že brněnské The Queenswood studio můžeme v Kuratoru přivítat.

HNST.ly

Skvělou možností jak potěšit své blízké budou tzv. “hýčkací sady”, které Vám s radostí složíme ve spolupráci s tím nejlepším concept storem v oblasti eko a udržitelných produktů do domácností u nás – HNST.ly. Ze všech pečujících produktů dle Vaší volby tak bude možné sestavit velmi osobní dárky. Nabídka HNSTLY zahrnuje fantastické organické čaje, kartáčky na čištění pleti, pečující olejíčky, lněné ručníky a utěrky a monoho dalších krásných fair trade produktů.

Jelinkoic

Příznivce voňavých dárků pak jistě také potěší speciální limitovaná edice ručně vyráběných funkčních mýdel české značky Jelinkoic, která jsou komponována z čistě organických surovin, jako jsou luxusní bio oleje či ručně sbírané a pečlivě selektované divoké i kultivované byliny. Díky pozorné práci a vědomostem autorky Dominky Jelínkové tato mýdla Vaši pleť nejen šetrně čistí, ale také jí přináší mnohé zdravotní benefity. Pro ta nejšetrnější mýdla, která jsme kdy vyzkoušeli se do Kuratoru vypravte od 17.prosince.

Adéla Fejtková

Chcete-li svým blízkým darovat něco něžného, věříme, že drobné šperky designerky Adély Fejtkové budou tím pravým. Tato absolvenka pražské VŠUP je naší letitou designovou láskou a máme proto velikou radost, že ji po několika sezónách můžeme přivítat zpět.

Lucie Zemanová

A pokud je Vašim přáním výrazný šperk, nesmíte minout překrásné kousky ze studia šperkařky Lucie Zemanové. Lucie se k nám vrací s novými poklady z kolekce Vavříny, která před několika lety vznikla přímo pro náš obchod a do dnešního dne se krásně rozrostla a má své zastoupení také ve sbírce Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

Mani Leather Studio

Pro ty z vás, kteří toužíte po jemné kabelce, nebo peněžence, přineseme krásné kožené doplňky brněnské značky Mani Leather Studio.
V nabídce budou jemné cross-body taštičky v různých barevných provedeních a také peněženky či psaníčka. Tato mladá značka je na počátku své dráhy a my máme velikou radost, že ji můžeme přivítat a podpořit.

Další jména, se kterými se u nás budete moci potěšit budeme zveřejňovat postupně. Pro nejaktuálnější informace neváhejte a sledujte náš instagramový účet ( instagram.com/kuratorprague ).

Přijďte se sami seznámit se všemi účastníky naší hvězdné pop-upové sestavy a s jejich jedinečnými produkty. První část adventního pop upu začíná 3.prosince a hýčkací pop up Vás čeká od pondělí 17.12. Těšíme se na Vás a přejeme krásný Advent!


Kurator, © 2016

E-shop | O nás | Minulé instalace | Služby | Zastupované značky | Kontakt | Workshopy